ایران کنسرت : موسسه موسيقي ققنوس

ایران کنسرت

فروش اینترنتی بلیت کنسرت و تئاتر

پیگیری خرید اینترنتی | فروشگاه ایران کنسرت | اشتراک در خبرنامه SMS | جستجو | درباره ما | تماس با ما

همه برنامه‌ها

كنسرت‌هاي پاپ تهران

كنسرتهاي سنتي، كلاسيك و تلفيقي تهران

تئاترها

جنگ‌ها و همايش‌ها

برنامه هاي شهرستان ها

به زودي ...

امروز : یکشنبه 9 خرداد 1395 - Sunday, May 29, 2016
» اخبار

لغو مجدد کنسرت شهرام ناظری با دستور دادستان

شنبه 8 خرداد 1395

تهیه‌کننده‌ی کنسرت شهرام و حافظ ناظری در نیشابور مدعی شد که در پی تدارک برگزاری کنسرت در نوبتی دیگر، دادستان نیشابور تهدید کرده که در صورت هرگونه اقدامی، با شهرام ناظری برخورد می‌کند.

به گزارش سایت ایران کنسرت و به نقل از ایسنا، جواد فرجی در این‌باره گفت: مجوز کنسرت نیشابور پس از حواشی مختلف در هفته‌های گذشته، بار دیگر برای تاریخ 10 و 11 خردادماه برای اجرا در این شهر اخذ شد و برای تامین امنیت برنامه، جلساتی با فرمانداری و مسئولین انتظامی داشتیم و همکاری خوبی با ما شد و همه چیز درست و خوب پیش رفت. این دوستان به من اعلام کردند که جناب دادستان از مواضع‌ سخت‌شان کوتاه آمده‌اند و ان‌شاءالله این کنسرت برگزار خواهد شد.

تهیه‌کننده‌ی کنسرت شهرام ناظری و حافظ ناظری در نیشابور در ادامه افزود: صبح روز بعد با همراهی رئیس اداره ارشاد نیشابور خدمت جناب دادستان رفتیم و ایشان باز مخالفت خود را به شکل جدی اعلام کرد. من با اشاره به اخذ تمام مجوزهای قانونی و قولی که آقای فرماندار به استاد ناظری برای برگزاری این برنامه داده بودند، تاکید کردم که این برنامه همه‌ی مجوزها را دارد ولی آقای دادستان خیلی واضح تهدید به برخورد با شخص شهرام ناظری در صورت برگزاری کنسرت کرد.

وی ادامه داد: اصرار ما در این باره بی‌نتیجه بود و تصمیم به لغو این کنسرت گرفتیم.

مدیربرنامه‌های شهرام ناظری نیز لغو دوباره‌ی این کنسرت را در نیشابور، به‌دلیل دستور دادستان، تایید کرد.

کامکارها در شادى 25 سالگى محک نواختند

شنبه 8 خرداد 1395

به گزارش سایت ایران کنسرت و به نقل از فارس، در این مراسم که با استقبال نیکوکاران و علاقه‌مندان به موسیقی روبرو شد، حضار پس از ورود به سالن، نشان 25 سالگی و شیرینى‌هایى که نماد این روز بود و به محک اهدا شده بود را دریافت می‌کردند. نیکوکاران نشان‌ها را روی سینه خود قرار می‌دادند و برای ابراز عشقشان به کودکان مبتلا به سرطان، با سازه‌اى که آدمک‌هاى نماد محک بود عکس می‌گرفتند و در شبکه‌هاى اجتماعى خود به اشتراک می‌گذاشتند. گروه کامکارها نیز بین جمعیت حاضر شدند و لحظاتى را در کنار نماد محک به یادگار ثبت کردند.


هنردوستان می‌دانستند که کلیه عواید حاصل از این کنسرت به کودکان مبتلا به سرطان تعلق می‌گیرد و همین موضوع زمینه رضایت پیش از اجرا در این شب پر از مهر را فراهم آورده بود.

تحقق آرزوهای بزرگ بانیان محک با همت‌های بلند نیکوکاران

ژاله صادقیان، گوینده و همراه همیشگی کودکان مبتلا به سرطان، در ابتدای مراسم از آرزوهای بزرگ بانیان محک گفت که با همت‌های بلند نیکوکاران رشد کرده تا محک را به جایگاه امروزی‌اش برساند؛ چهارمین سازمان مردم‌نهاد در بین 299 سازمان در جهان. صادقیان از بذرهای امیدی گفت که در دل خانواده‌های کودکان مبتلا به سرطان کاشته شد و از عشق‌ نیکوکارانی که مبارزه کردند با خرچنگی که بر جان فرزندان ایران زمین چنگ انداخته بود. صادقیان از نیکوکارانی گفت که گرد هم آمده بودند تا 25 ساله شدن همراهی با کودکان مبتلا به سرطان را با نواى عاشقانه موسیقى جشن بگیرند.


ارسلان کامکار، خواننده و نوازنده گروه کامکارها، پیش از اجرای شادمانه‌ها گفت: «باعث افتخار گروه کامکارهاست که در جشن 25 سالگى سازمان خوشنامى چون محک و برنامه‌اى که به نفع کودکان مبتلا به سرطان است حضور دارد.» وی از سایر هنرمندان نیز دعوت کرد تا با حضور در برنامه‌های خیرخواهانه به مراکز مردم‌نهاد کمک کنند.

هدیه کودکان محک به کامکارها با دستان فرزند بهبود یافته محک

در پایان اجرا، هوشنگ کامکار سرپرست گروه توسط ژاله صادقیان به روی سن دعوت شد تا در کنار سایر اعضاى گروه کامکارها و و در میان دست و شادی حضار، هدیه منحصر به فردى را دریافت کنند. تابلویى که کودکان حامى محک، از اعضاى گروه کامکارها کشیده بودند و با دستان «نیکو» فرزند بهبود یافته محک به نمایندگى از کامکارها به بیژن کامکار اهدا شد. بیژن کامکار تصویر خود را در تابلوى نقاشى اهدایى با شادى به حضار نشان داد و سپاس ویژه خود را تقدیم کودک بهبودیافته محک کرد. قهرمان محک با حضور خود بر روی سن نشان داد که سرطان شکست‌پذیر است و می‌توان کاری کرد کارستان برای آنان که سخت‌ترین کار دنیا را انجام می‌دهند.

علیرضا قربانی در شیراز می‌خواند/ کنسرت تهران تمدید شد

شنبه 8 خرداد 1395

علیرضا قربانی در ادامه تور کنسرت‌هایش به استان فارس سفر خواهد کرد.

به گزارشسایت ایران کنسرت و به نقل از مهر، او طی روزهای نهم و دهم خرداد در تالار «حافظ» شهر شیراز روی صحنه می‌رود و قطعاتی از ساخته‌های فردین خلعتبری و مهیار علیزاده را اجرا می‌کند.

بهنام ابوالقاسم، سامان صمیمی، نیلوفر محبی، میثم مروستی، آتنا اشتیاقی و بهتاش ابوالقاسم نوازندگانی هستند که در این کنسرت همراه علیرضا قربانی هنرنمایی خواهند کرد. 

ما برنامه علیرضا قربانی در شهر شعر و ادب فقط شامل این دو شب کنسرت نیست. او روز شنبه هشت خرداد جشن امضای آلبوم «دخت پری‌وار» را در شهر شیراز برگزار خواهد کرد. این خواننده موسیقی اصیل ایرانی از ساعت ?? تا ?? در مجتمع کتاب «شهر کاغذی» با مخاطبانش دیدار می‌کند.

 از سوی دیگر کنسرت آلبوم «دخت پری‌وار» به آهنگسازی مهیار علیزاده در پایتخت به دلیل استقبال مخاطبان برای دومین‌بار تمدید شد. سامانه فروش بلیت به تازگی برای روز ?? خرداد هم فعال شده و به این ترتیب تعداد شب‌های اجرای «دخت‌ پری‌وار» در تالار وحدت به پنج شب رسید. در حال حاضر بلیت‌های چهار شب اول کنسرت به اتمام رسیده و بیش از پنجاه درصد ظرفیت شب ?? خرداد هم تکمیل شده است. دست‌ اندرکاران این کنسرت تا کنون اظهار نظری درباره تمدید برنامه برای ششمین شب متوالی مطرح نکرده‌اند.

اجراهای زنده آلبوم «دخت پری‌وار» با صدای علیرضا قربانی با کارگردانی هنری رضا موسوی روی صحنه خواهد رفت و تیم اجرایی کنسرت مشغول برنامه‌ریزی برای اجرایی با جلوه‌های بصری ویژه هستند.

جشن امضای آلبوم رضا یزدانی برگزار می شود

پنج‌شنبه 6 خرداد 1395

به گزارش سایت ایران کنسرت مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم «دوئل در آیینه» با صدای رضا یزدانی جمعه 7 خرداد ماه از ساعت 17 در نشر چشمه مجتمع کوروش برگزار می شود.

دوئل در آیینه دهمین آلبوم رضا یزدانی در بازار موسیقی کشور است که به تازگی منتشر شده است.

کنسرت مازیار فلاحی لغو شد!

چهارشنبه 5 خرداد 1395

کنسرت 5 و 6 خرداد ماه  مازیار فلاحی در شهر یزد لغو شد.

به گزارش سایت ایران کنسرت، اجرای زنده مازیار فلاحی که پیش از این مقرر شده بود در تاریخ های 1 و 2 خرداد برگزار شود ابتدا به تاریخ 5 و 6 خرداد موکول و سپس با ارسال پیامکی به مخاطبان، لغو شد.

شایان ذکر است این کنسرت قرار بود طی 4 سانس در سالن همایش های هلال احمر شهر یزد برگزار شود.محسن چاوشی، سفیر میراث فرهنگی خوزستان‎ شد

سه‌شنبه 4 خرداد 1395

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان از معرفی پنج چهره‌ی فرهنگی به عنوان سفیران میراث فرهنگی در مراسمی در روز دوشنبه در اهواز خبر داد.

به گزارش سایت ایران کنسرت، دکتر خسرو نشان در این‌باره اظهار کرد: مراسم روز میراث و هنر با تجلیل و معرفی سفیران فرهنگی خوزستان  روز دوشنبه در هتل پارس اهواز برگزار خواهد شد.

وی افزود: شهاب الدین عادل (عکاس، مستندساز ، پژوهشگر و استاد دانشگاه)، محسن چاوشی (خواننده پاپ)، محسن امیر یوسفی (کارگردان و مستندساز)، مهدی جعفری (مدیر فیلمبرداری، عکاس و فیلمساز) و ناصر پلنگی (هنرمند نقاش)، پنج هنرمندی هستند که به عنوان سفیر میراث فرهنگی خوزستان معرفی خواهند شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خوزستان عنوان کرد: در این مراسم همچنین از فیلم مستند “چغامیش سحرگاه” تاریخ به کارگردانی آریان عطار پور و تولید اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان رونمایی خواهد شد.

خسرو نشان تاکید کرد که این مراسم با حضور چهره‌های فرهنگی و هنری و شخصیت های فرهنگی ملی و استانی به مناسبت هفته میراث فرهنگی برگزار خواهد شد.

انتشار آلبوم محمد علیزاده به بعد از ماه رمضان موکول شد

سه‌شنبه 4 خرداد 1395

مدیر موسسه «ایران گام» با اشاره به روند انتشار تازه‌ترین آلبوم محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ از انتشار این اثر بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.

به گزارش سایت ایران کنسرت و به نقل از مهر، صدرالدین حسین‌خانی  درباره جزییات انتشار آلبوم محمد علیزاده خواننده پاپ اینگونه بیان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام گرفته تصمیم بر این گرفته شد که تازه ترین آلبوم این خواننده بعد از پایان ماه مبارک رمضان در اختیار طرفداران قرار گیرد.

وی ادامه داد: البته تمام تلاش ما این بود که آلبوم قبل از ماه رمضان منتشر شود اما به دلیل سخت گیری هایی که در کیفیت آلبوم داشتیم، انتشار کار را به بعد از ماه مبارک موکول کردیم. البته هم اکنون مشغول کار روی مراحل نهایی آلبوم هستیم و امیدوارم بعد از انتشار آلبوم های «دلت با منه» و «سورپرایز» آثار پرطرفداری باشند. من همانطور که قبلا نیز گفته بودم این آلبوم که هنوز نام نهایی آن مشخص نیست، چه به لحاظ ترانه و چه به لحاظ آهنگسازی و تنظیم با آلبوم های قبلی محمد علیزاده تفاوت های زیادی دارد.

«دوئل در آینه» تازه‌ترین اثر رضا یزدانی منتشر شد

سه‌شنبه 4 خرداد 1395
«دوئل در آینه» تازه‌ترین اثر رضا یزدانی منتشر شد


به گزارش سایت ایران کنسرت، «رضا یزدانی» آهنگساز و خواننده موسیقی کشور دیروز دهمین آلبوم خود را با نام «دوئل در آینه» منتشر کرد. یزدانی پیش از این آلبوم های «شهر دل»، «پرنده بی پرنده»، «هیس»، «ساعت 25»، «ساعت فراموشی»، «ساعتا خوابن»، «خاطرات مبهم»، «سلول شخصی» و «نوستالژی» را منتشر کرده بود.  این آلبوم نیز مانند سایر آلبوم های این خواننده در سبک  آثار پیشین او قرار دارد. سبکی که بین پاپ و راک قرار دارد و طرفداران خاص خود را نیز دراست.

این آلبوم دارای شانزده قطعه است. نام قطعات «بی غروب»، «برزخ»، «تونل کندوان»، «می ترسم»، «رادیو»، «تاریخ تکراری»، «تحریف تاریخ»، «توریست»، «روزای دلگیر»، «گریم»، «آوانگارد»، «هفته دلتنگی»، «این روزا»، «رفت که رفت»، «رو به فردا» و «دوئل» است.

«محمد خرمی نژاد»، «بهروز پایگان»، «میلاد عادل»، «آرش زمانیان»، «امیر مهرپویا»، «عمران میرزایی» و «بهنام شهرکی» تنظیم کنندگان این آلبوم هستند.  «مهدی ایوبی»، «حسن علیشیری»، «پدیده نیشابوری» و «مریم شجاعی» نیز به عنوان ترانه سرا در این آلبوم حضور دارند.سخنگوی ارشاد در نشست رسانه‌ای عنوان کرد: مجوزهای ارشاد برای اجرا صادر می‌شوند نه برای لغو

دوشنبه 3 خرداد 1395
سخنگوی ارشاد در نشست رسانه‌ای عنوان کرد: مجوزهای ارشاد برای اجرا صادر می‌شوند نه برای لغو


به گزارش سایت ایران کنسرت حسین نوش‌آبادی در  نشست رسانه‌ای خود با خبرنگاران که صبح 3 خردادماه برگزار شد با اشاره به لغو کنسرت ها گفت: لغو کنسرت های موسیقی برای ما هم خوشایند نیست و مسئولان ارشد هم اظهار ناخرسندی کردند. در این باره وزارت ارشاد متولی اصلی و مجوزهای اصلی را صادر می‌کند و مسئله اینجاست که وقتی اثری مجوز می‌گیرد باید اجرا شود.

وی با تأکید بر اینکه مجوزهای ارشاد برای اجرا صادر می‌شوند نه برای لغو افزود: اگر قرار باشد مجوزها توسط برخی نهادهای دیگر لغو شوند، صادر نشود بهتر است. باید ساختار این موضوع را مشخص کنیم که کدام نهاد در این باره تصمیم گیرنده‌ است و اگر نهاد حاکمیتی تصمیم می‌گیرد باید تا آخرین لحظه مجوزش اعتبار داشته باشد. البته سایر نهادها هم باید به وظایف خود عمل کنند ولی نه به این شکل که براساس برداشت‌ها و سلیقه خود رفتار کنند.

نوش‌آبادی ادامه داد: وقتی در یک استان شورای تأمین، فرمانداری و نیروی انتظامی مجوزهای لازم را صادر و برای برگزاری کنسرت اعلام آمادگی می‌کنند اما در آخرین لحظه مجوز قانونی توسط نهاد دیگری لغو می‌شود برای همه سوال‌برانگیز و ناخوشایند است و اگر دلیلی وجود دارد باید ارائه شود تا مسئولان ذی‌ربط آگاه باشند.
وی با تأکید بر اینکه بسیای از این اتفاقات در مجرای طبیعی نیست و خلاف عرف است، گفت: البته هنرمندان ما صبور هستند ولی مداخلات بیش از حد مشکلاتی را پیش می‌آورد که باعث می‌شود موسیقی ما در این مدت روزهای سختی را پشت سر بگذارد. اکنون فضایی آکنده از اضطراب و بدبینی در جامعه ایجاد شده و این به صلاح کشور نیست. نباید تسویه‌حساب‌های جناحی و سیاسی در عرصه هنر رخ دهد، چرا باید برای لغو یک کنسرت در یک شهرستان کوچک که آن هم ناشی از کم لطفی دوستان در برخی دستگاه‌هاست این چنین هزینه دهیم و در شرایطی که مشکلات ما را در سطح جهان با مذاکره حل می‌کنیم نتوانیم در داخل کشور این کار را انجام دهیم.

نوش آبادی در این باره یادآور شد که جلسات و مذاکراتی با برخی نهادهای موثر صورت گرفته و ابراز امیدواری کرد که با تفاهم بیشتر این مشکلات برطرف شوند، ضمن اینکه شیوه‌نامه اجرایی کنسرت‌ها هم که یک طرفه تنظیم شده بود و اشکالات زیادی داشت با تفاهمی تمام جوانب و شئونات در آن رعایت خواهد شد تا مداخله‌ای در وظایف نهادها صورت نگیرد.

شجریان، روحانی و کامکار از معاون رئیس‌جمهور حکم گرفتند

دوشنبه 3 خرداد 1395
شجریان، روحانی و کامکار از معاون رئیس‌جمهور حکم گرفتند


به گزارش سایت ایران کنسرت و به نقل از ایسنا، همایون شجریان، شهرداد روحانی، اردشیر کامکار، هنگامه اخوان، سیدعباس سجادی و هانا کامکار برای عضویت در شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره ملی «موسیقی سبز» از معصومه ابتکار حکم گرفتند.
نخستین جشنواره ملی «موسیقی سبز» به دبیری محسن روحانی بهار سال آینده و با حمایت سازمان حفاظت از محیط زیست برگزار خواهد شد.

محسن روحانی - دبیر جشنواره موسیقی سبز - درباره جزییات این رویداد هنری توضیح داد: جشنواره «موسیقی سبز» مثل جشنواره «فیلم سبز» از اتفاقات فرهنگی و هنری سازمان حفاظت از محیط زیست است که قصد دارد هنرمندان را با خود همراه کند، زیرا زبان هنر بُرنده‌تر و تیزتر است.

دبیر نخستین جشنواره ملی موسیقی سبز ادامه داد: این جشنواره شش بخش اصلی کلاسیک ایرانی، مدرن و تلفیقی، بی‌کلام، ترانه‌ها و موسیقی کودکانه، نواحی و ارکسترال و کرال را خواهد داشت. بخش جنبی جشنواره نیز شامل نماهنگ است و یکی از دغدغه‌های ما این است که فضای مجازی هم با این رویداد همراه شود.

وی اظهار کرد: ششم اردیبهشت‌ماه امسال احکام اعضای شورای سیاست‌گذاری جشنواره توسط معصومه ابتکار - رییس سازمان حفاظت محیط زیست - به چند هنرمند مطرح اهدا شد و فراخوان این رویداد هم امروز منتشر شده است. هنرمندان می‌توانند تا 30 دی‌ماه امسال آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند. از طرفی دوم اردیبهشت‌ماه سال آینده که مصادف با روز جهانی «تنوع زیستی» است، این جشنواره رقم خواهد خورد.

روحانی هنچنین گفت: تجلیل و تقدیر از فعالان محیط زیست در زمینه هنری از دیگر برنامه‌های ماست، البته قصد داریم شش شب شعر و موسیقی محلی در شش استان برگزار کنیم. این جشنواره در دوره‌ی نخست به‌صورت ملی و در دوره بعد به‌صورت بین‌المللی برگزار می‌شود.

او در پاسخ به پرسش خبرنگار ایسنا مبنی بر این‌که آیا اعضای شورای سیاست‌گذاری قصد ارائه اثر به این جشنواره را دارند؟ گفت: ما دوست داریم این اتفاق بیفتد، حتی وقتی با تعداد از هنرمندان برای دعوت به شورای سیاست‌گذاری تماس گرفتیم، خیلی از آن‌ها پاسخ دادند که صرفا به این جشنواره اثر خواهند داد. آثاری که به این جشنواره ارسال می‌شود، حوزه‌های مختلف محیط زیستی را شامل خواهد شد. ما فقط قصد داریم هنرمندان را ترغیب کنیم تا آنچه را که در پس ذهن‌شان در‌باره محیط زیست دارند، بروز دهند.

او ادامه داد: آثاری که به دبیرخانه ارسال می‌شوند، در مراسمی در تالار وحدت معرفی خواهند شد.

در نشستی که سوم خردادماه در مرکز حفاظت از محیط زیست برگزار شد، شهرداد روحانی - موسیقی‌دان و رهبر ارکستر - نیز در سخنانی اظهار کرد: هشت‌ ماه است که تور رسیتال پیانوی خود را در ایران آغاز کرده‌ام و همیشه سعی می‌کنم به‌عنوان یک هنرمند پیش از اجراهایم درباره محیط زیست صحبت کنم. من اثری را با عنوان «پروانه» ساخته‌ام که می‌خواهم با آن بگویم شرایط محیط زیست باید طوری باشد که یک پروانه هم بتواند به‌راحتی در آن زندگی کند.

رهبر مهمان ارکستر سمفونیک تهران ادامه داد: قطعات موسیقی من بی‌کلام است. هرچند کلام تأثیر بیشتری دارد، اما به‌عنوان یک موزیسین نمی‌توانم در برابر این موضوع بی‌تفاوت باشم.

سیدعباس سجادی - مدیر مجموعه فرهنگی و هنری نیاوران - نیز که در این نشست حضور داشت، در سخنانی گفت: رویکرد وزارت ارشاد در قبال چنین جشنواره‌هایی تسهیل روند صدور مجوز است؛ اما خودش در این راستا سرمایه‌گذاری نمی‌کند.

کاظم دینانی نیز به‌عنوان عضو شورای سیاست‌گذاری و رییس انجمن روابط عمومی ایران در این نشست شرکت کرده بود و درباره اهمیت پراداختن به موضوع محیط زیست سخن گفت.

تبلیغات
اشتراک در خبرنامه Email
ایمیل :

پرداخت اینترنتی
قابل پرداخت با کارت
تمام بانکهای عضو شبکه شتاب
دانلود و چاپ بلیت
بعد از خرید اینترنتی و دانلود بلیت، برای مشاهده و چاپ بلیت به یک pdf viewer احتیاج دارید.

دانلود Foxit Reader
دانلود Adobe Reader
نمایش بهتر و سریع تر
توصیه می شود برای نمایش بهتر و سریع تر از مرورگر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید.

دانلود فایرفاکس (Mozilla Firefox)
دانلود کروم (Google Chrome)
نماد اعتماد الکترونیکی
تمامي كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید